دل آسمانی

دل آسمانی

۸۰ درصد موفقیت شما را روابط شکل می دهد. شعار همیشگی من در دل آسمانی این  است ثروتمند شوید و در روابط فوق العاده و رویایی باشید.فکر کنید در یک جزیره دور افتاده با ثروتی عظیم هستید و تنهای تنها بدون هیچ ارتباطی من به شما قول می دهم هیچ کس نیست که در این شرایط افسرده نشود و مطمئنا بیماری های روحی روانی به سراغش می آید.

تمام اساتید موفقیت و تمام روانشناسان آنگونه که باید اهمیت روابط را برای شما تشریح نکردند.

من پویا شریف همواره در زندگی ام و روابطم دچار مشکل بودم و به نزد روانشناسان زیادی رفتم اما راهکاری برای تغییر خودم نمی یافتم تمام کاری که انجام می شد ارائه ترفند بود که فقط مدتی باعث می شد تا رفتارم خوب باشد ولی پس از مدتی همه چیز خراب می شد بله کلمه های قلمبه سلمبه کمکی نمی کرد و شاید همین علت کافی باشد که چرا اختلاف های میان انسان بسیار زیاد است و در روابط زناشویی طلاق زیادی را شاهد هستیم.

در زندگی و رابطه با دیگران دچار مشکلاتی بودم که اختلافات بر سر مسائل بسیار پوچ کوهی می شد از کاه چون ذهن من به این گونه برنامه ریزی شده بود و سالها پیش تصمیم گرفتم تا بر روی روابط کار کنم و بتوانم هر آنچه می توانم در حوزه ی روابط بسیار موفق بیاموزم.

یادم می آید زمانی که همیشه بعد از هر اشتباهی بسیار به خودم خرده می گرفتم که نباید دیگر این اتفاق تکرار شود و در مرتبه ی بعد بسیار مراقب باشم اما شاید باورتان نشود کائنات مرتبه بعد را برایم ایجاد می کرد به نحو بسیار هوشمندانه که تمام آن از خود من نشات می گرفت بله از خود من تمام آنها الگو های ذهنی اشتباه من بود که مرا همواره دچار مشکل می کرد ما نمی توانیم با مراقبت بر رفتارمان کاری از پیش بریم کار اشتباهی که اکثر مشاوران این شیوه را در پیش می گیرند من تغییر را از نقطه ای دیگر و به گونه ی دیگر در پیش گرفتم.

شعار نمی دهم که در سال اول زندگی ام تغییر کرد بلکه در ثبات قبل بود چون مطالب موفقیت برای همه چیز خوب بودند به جز روابط گاهی نتایج عکس گرفته می شد مثل مستند راز که برای تیمی که من مشاوره می دادم در چند ماه اول نتایج عالی ولی بعد از آن نتایج عکس گرفته می شد افرادی که سعی می کردند در تجسم ها شخصی را جذب کنند او دورتر و دورتر می شد و فهمیدیم جذب افراد بسیار متفاوت تر از جذب کردن یک شی است و در بعد از رابطه استفاده از تجسم به خوبی جواب نمی داد چون نکاتی ناگفته بود که کسی زیاد به آنها دقت نکرده بود.

ناگفته نماند از سیمنارهای خارج و داخل کشور و از کتاب های زیادی چه ترجمه شده چه ترجمه نشده استفاده شد یکی از آن کتاب ها که کتاب بسیار قدیمی در این راستا است کتاب مردان مریخی و زنان ونوسی بود این کتاب نکات خوبی را ذکر کرده اما هرگز خواندن آن را توصیه نمی کنم چون الگو های ذهنی شما را به بدترین سمت ممکن پیش می برد و اگر از آن استفاده کنید در رعایت کردن برخی نکات کتاب دچار مشکل می شوید.

بعد از تمام آزمون و خطاهای بسیاری که در این مسیر داشتم به عصاره و چکیده ی معجزه بخش و نتیجه دهنده ای رسیدم که اکنون استفاده آن برای من به اندازه ای فوق العاده است که رویایی ترین روابط را با همسرم، نزدیک ترین دوستان و همکارانم دارم.

در این مسیر راهکار های زیادی را امتحان کردم و شروع کردم به سرمایه گذاری بر روی خودم کتاب های موفقیت زیادی تهیه کردم کتب مختلف روابط را تهیه کردم می توانم به جرأت بگویم سمیناری از اساتید موفقیت ایران نبود که من ندیده بودم و تمام زندگی ام شده بود گوش کردن و عمل به تمام این دانسته ها در این حین آزمون خطا ها نتایج مهلکی برایم رقم می زد و شخصیتی که داشتم این بود همواره به دانسته هایم عمل می کردم.

دل آسمانی

تنها راز موفقیت من همین بوده که با عمل به تمام دانسته هایم و تجربه ای که از مطالعه و تست تمامی آنها داشتم باعث شد بتوانم به دیدگاه ها و الگو های ذهنی و ترفند هایی موثر در روابط برسم و بتوانم به عزیزانی این خدمت را ارائه کنم و سپس تصمیم گرفتم نتایج عالی که در زندگی ام با رعایت برخی قوانین در هستی گرفتم با شما به اشتراک بگذارم تا بتوانیم با جدیدترین و موثرترین متدها با کمک هم روابط عالی و رویایی را تجربه کنیم.

زندگی شما سرتاسر در رابطه و ایجاد رابطه با دیگران است و تحقیقات نشان داده به طور میانگین ۷۰ تا ۸۰ درصد وقت یک انسان در طول روز صرف روابط و اتباطات می شود.
و بیشترین شادکامی انسان در زندگی به مدد روابط خوب حاصل می شود. پس وقت گذاشتن و سرمایه گذاری بر روی روابط عالی و رویایی کاری بسیار خردمندانه است.
و نیازی بسیار اساسی است که روز به روز بر این مهارت بیفزایید
شما ۸۰ سال زندگی میکنم کنید و نمی خواهید ۸۰ ساعت درباره شیوه صحیح آن مطالعه کنید.
نه آقای پویا شریف من مشکلی با همسرم ندارم تا حالا اتفاقی نیفتاده که بخواهیم طلاق بگیریم
این تفکر نشان دهنده ی ضعف و آگاه نبودن از لذت زندگی رویایی است.
و چنین شخصی نمی تواند به ۸۰ درصد از موفقیت از زندگی که موفقیت در روابط است دست یابد.

دل آسمانی

امیدوارم بتوانید خوشبختی حقیقی را درک و لمس کنید .

من به شما قول می دهم که از مقالات، مطالب و فیلم های رایگان استفاده کنید و تمرین ها را عملی کنید زندگی و روابط شما صد درجه دگرگون می شود لازم هم نیست از محصولات استفاده کنید فقط مطالب رایگان می تواند چنین تغییر شگرفی در شما ایجاد کند.
برای من روزهای بسیاری سپری شد که صبح بسیار زود تا شب به فعالیت می پرداختم و سعی در جمع آوری بهترین ها در سایت دل آسمانی بودم تا انسان ها بتوانند روابط خود را رشد دهند و عاشق هم باشند و  بتوانند در مرحله عالی تر عاشق خدای خود باشند.
آری این هدف والای من عشق به خدا همه چیز را حل می کند فقط باید در این مسیر دست از پارو زدن برداشت و رها شد به او اعتماد و توکل کرد.
ما به تغییر باور داریم ما ایمان داریم زندگی فوق العاده حق شماست دل آسمانی فراتر از متد ها و روش هاست ابتدا ساختار های اساسی وجودی شما ذهن شما و افکار شما و سپس جدیدترین متدها موفقیت در روابط شما را گام به گام تا زندگی رویایی پیش می برد.

همراه دل آسمانی دل های آسمانی را به پرواز آورید.

 

بعد از تمام آزمون و خطاهای بسیاری که در این مسیر داشتم به عصاره و چکیده ی معجزه بخش و نتیجه دهنده ای رسیدم که اکنون استفاده آن برای من به اندازه ای فوق العاده است که رویایی ترین روابط را با همسرم، نزدیک ترین دوستان و همکارانم دارم.
رویای من این است که بتوانم به تمام آنانی که می خواهند خوشبختی و موفقیت همه جانبه داشته باشند کمک کنیم تا بخش اعظم آن را که روابط شکل داده با جدیدترین متدها و روش ها در عالی ترین حد خودش قرار دهیم.

سایت دل آسمانی که هدفش تحقق فوق العاده ترین روابط در میان انسان هاست با جدید ترین و نتیجه بخش ترین روش ها و متد ها شما را به سمت روابط رویایی پیش خواهد برد.