پویا شریف

ناگفته مهم برای رابطه با کسی که دوستش دارید(قسمت۲)

در قسمت دوم ناگفته مهم برای رابطه با کسی که دوستش دارید قرار است نکته مهمی گفته شود.

اگر ویدئو اول را گوش نکردید حتماً آن را گوش کنید چون نکات مهمی در رابطه با اشتباهی که همه در حال انجام هستند که گمان می کنند با ذهن می شود یک نفر را جذب کرد.

در این ویدئو مسئله ای بسیار مهم قرار است گفته شود که رعایت آن از مشکلات آینده در روابط زناشویی جلوگیری می کند.

من مهمترین عامل در یک رابطه را عشق به خود می دانم وقتی فردی عاشق خودش باشد می تواند رابطه ای موفق با کسی دیگر شروع کند عشق به خود بسیار بسیار مهم است و عامل اعتماد به نفس ما هست که افرادی که دوره های عزت نفس می فروشند تنها یک عامل را تقویت می کنند و آن هم عشق به خود است.

ما اگر عاشق خودمان نباشیم چه کسی در مرحله بعد عاشق ما می شود و چگونه روابط زناشویی موفقی داشته باشیم.

ما اگر خودمان را دوست نداشته باشیم چه کسی در مرحله بعد ما را دوست خواهد داشت.

پس انتظار نا به جایی است که اگر خودمان علاقه ای به خودمان نداشته باشیم منتظر باشیم افراد دیگری ما را دوست داشته باشند.

من خیلی از افراد را دیدم وقتی صبح از خواب بلند می شوند و روبه رو آینه می ایستند و خود را می بینند احساس خوبی نسبت به خود ندارند این شخص هرگز نمی تواند رابطه ی خوبی با فرد دیگر داشته باشد.

احساس بد

کسی که می خواهد به اعتماد به نفس بالا و رابطه ی خوب با افراد دیگر برسد باید در مرحله اول عاشق خودش باشد.

من در ادامه تمریناتی برای ایجاد رابطه با خودتان ارائه می کنم که از شما می خواهم حتماً انجام دهید.

من صحبت هایی که با خیلی از افراد داشتم فهمیدم هر کس عشق به خودش از چند عامل نشأت می گیرد.

افرادی که دچار بی هدفی هستند این ها افرادی هستند که دچار احساس بد و بی هویتی نسبت به خود دارند افرادی که هر روز شان مثل روز قبل است

هر کس می تواند در سه زمینه عالی باشد حالا لازم نیست سه زمینه فقط یک زمینه را که می توانید با آزمون و خطا شناسایی کنید و در جهان در آن زمینه حرفی برای گفتن داشته باشید. زمینه ای که کار کردن در آن حوزه باعث رشد و شکوفایی شما می شود.

من عامل که فرد دوست ندارد با کسی ارتباط برقرار کند این است که هدفی در زندگی ندارند در زندگی دچار پوچی هستند و همین سبب حذف عشق به خود می شود.

من همیشه می گویم با هر قیافه با هر تیپ و چهره ای هستید عاشق خودتان باشید چون زمانی که احساس خوب نسبت به خودتان داشته باشید این انرژی ساطع می شود و به دیگران هم منتقل می شود و باور کنید دقیقاً همان احساسی که از خودتان دارید دیگران هم نسبت به شما دارند.

خودت را دوست داشته باش

اشتباهی که در مورد ازدواج به وجود می آید همین است که می گویند نه شما برو ازدواج کن خوب می شی شما برد با فلان شخص ازدواج کن زندگی ات خوب می شه.

یک از اقوام من دقیقاً همین اتفاق برایش افتاد که هنوز یک سال نگذشته و دچار مشکل شده.

زمانی که ایشون ازدواج کرد من گفتم دچار مشکل می شه و احتمال داره یه طلاق منجر بشه چون زمانی که با این فرد صحبت می کردم هرگز احساس خوبی نسبت به خودش نداشت هیچ هدفی در زندگی نداشت دچار یک احساس بسیار ناخوشایند نسبت به خودش بود و این فرد هنوز یک سال نگذشته در حال طلاق گرفتن است چون در مرحله اول احساس خوب نسبت به خود رو نداشت و در مرحله دوم که ارتباط خوب با دیگران است وارد نمی شود.

تمرینی که من به شما می دهم این است که:

در طول روز مدت هایی مقابل آینه قرار بگیرید و یک صحبت هایی با خودتان داشته باشید شما زمان زیادی رو صرف صحبت با بقیه می کنید زمان زیادی رو صرف صحبت با تلفن و شبکه های اجتماعی می کنید ولی تا به حال شده با خودتان صحبت کنید که در نظر خیلی افراد دیوانگی است که میگن فرد حالش خوب نیست داره با خودش صحبت می کنه در صورتی که هرگز چنین نیست.

وقتی ما با خودمان رابطه خوبی داشته باشیم احساس خوبی نسبت به خودمان داشته باشیم خودمون رو می شناسیم و حتماً در طی روز در زمان هایی مقابل آینه قرار بگیرید با خودتان صحبت کنید

بگید من چقدر آدم فوق العاده ای هستم

من چقدر آدم ارزشمندی هستم

من می تونم در زندگی هدف داشته باشم

اعتقاد به خود

سعی کنید عباراتی به کار ببرید که در خودتان اثر داره لازم نیست الکی به خودتان دروغ بگویید.

در اوایل شاید برید مقابل آینه دو سه عبارت که بگید بعدش حس و حال نداشته باشید زیاد لازم نیست حساس باشید و جملات و عباراتی بگید که در خودتان اثر ندارد و خیلی از روانشناسان دچار این اشتباه هستند که به فرد یک سری عبارات تلقینی را می دهند

حالا درباره عبارات تلقینی در ویدئویی مفصل صحبت می کنم و اینکه کلا اثر نداره

چون مغز مقاومت دارد و در برابر برخی عبارات راه حلی دارد که در ویدئویی کامل درباره ی آن صحبت خواهم کرد.

فقط کافیست در مقابل آینه قرار بگیرید سعی کنید از عباراتی کوتاه صحبت کردن با خود را شروع کنید بعد کم کم و کم کم ادامه بدید و بیشتر با خودتان صحبت کنید.

در قسمت سوم من می خوام در مورد نکته ای بسیار مهم صحبت کنم نکته ای که درک نکردنش باعث میشه اصلاً نتوانید زندگی خوبی داشته باشید باعث می شه که رابطه شما دچار چالش فراوان شود.

حتماً ویدئو سوم ناگفته مهم برای رابطه با کسی که دوستش دارید رو تماشا کنید.

امیدوارم در روابط زناشویی عالی و فوق العاده باشید و هر روزتان را عالی و فوق العاده بسازید. در پناه حق

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید