پویا شریف

ناگفته مهم برای رابطه با کسی که دوستش دارید(قسمت۳)

در قسمت سوم ناگفته مهم برای رابطه با کسی که دوستش دارید قرار است در مورد امری که زن و شوهر ها را در روابط زناشویی به اختلاف انداخته صحبت شود و ندانستن این نکته به ما ضربه می زند.

باید بدانید که در زندگی زناشویی نمی توانید کسی را که صد در صد به شما شبیه است را پیدا کنید.

ما باید همواره به دنبال کسی باشیم که درصد شباهت های زیادی به ما دارد ما همواره باید شخصی را پیدا کنیم که از بیس و پایه به ما شبیه است و به دنبال کسی باشید که درصد شباهتش با شما زیاد است و کسی را پیدا نخواهید کرد که کاملا شبیه شما باشد شبیه شما فکر کند شبیه شما برداشت کند.

من در مصاحبه هایی که داشتم نکته جالبی که دیدم تمام افراد در نقاطی بسیار با هم متفاوت بودند در مستند هایی که از زندگی افراد موفق دیدم تمامی آنها در مسئله هایی خیلی با هم تفاوت داشتند.

من مستندی از زندگی زن و شوهری دیدم که هر دو بسیار زن و شوهر موفق از لحاظ روابط زناشویی ولی مرد کلا برون گرا و زن درون گرا مرد به یک مسائل علاقه داشت و زن به یک مسائل دیگه ولی در موارد حساس می نشستند با یکدیگر هم فکری می کردند.

و خود من که در تفاوت فکری زیادی با همسرم هستم که یک سری شباهت ها در بیس هست و همین عامل سبب شده که به همدیگر جذب بشویم ولی در مسائلی متفاوت هستیم متفاوت فکر می کنیم متفاوت برداشت می کنیم و این هرگز مشکلی نیست بلکه من می گویم زیبایی دنیا در همین است. در این است که همیشه تضاد وجود دارد همیشه در کنار شب روز زیبایی دارد.

دل آسمانی

همین حالا که من در یک صبح عالی هستم دریا در کنار بیابان معنا پیدا می کند و این تضاد ها در کنار هم که قرار می گیرند موجب  زیبایی دنیا می شود زیبایی دنیا در رنگارنگ بودن آن است این یک اشتباه است که ما بخواهیم همسرمان شبیه خودمان باشد و این اتفاق هم هرگز نمی افته بلکه در نقاطی رشد می کند و با شما سازگاری پیدا می کند و می توانیم بگوییم درصد شباهت های شما به هم نزدیک می شود.

نکته و قانونی که در تمام جهان قرار داره اینه که شما عاشق کسی می شوید و فردی به سمت شما می آید که خود شما آن ویژگی ها را دارید اگر شما به دنبال شخص صادقی هستید باید ابتدا صداقت را در خودتان با وجود بیاورید و این شخص صادق است که یک نفر هم جنس خودش را جذب می کند.

خیلی لازمه این مسئله رو بفهمید و روش فکر کنید.

ما در موارد پایه شبیه هم هستید

   این مطلب را از دست ندهید: ناگفته مهم برای رابطه با کسی که دوستش دارید(قسمت۲)

 

و هرگز نمی توانید همسری پیدا کنید (جذب کنید و عاشق او شوید) که در موارد پایه با شما تفاوت دارد.

شما از رفتار هایی می نالید که در خود شما وجود دارد خود را کاوش کنید به خودشناسی برسید خواهید فهمید شبیه خود را در زندگی جذب کردید.

منظور من از تفاوت آن دسته از اختلاف هایی است که به صورت سطحی است و امری طبیعی است و بسیاری به آن توجه می کنند و از کاه کوه می سازند.

اما می شود با سازگاری با هم رشد کنید و در یک درصد تشابه عالی قرار بگیرید.

دل آسمانی

و افراد زیادی هستند که به من می گویند همسر من به من شباهتی ندارد و به شما می گویم نگران نباشید این ها موارد سطحی هستند و در تمام روابط زناشویی هست.

ما باید در یکی سازگاری عالی قرار بگیریم باید با هم سازگار باشیم باید ابتدا در خود تغییر به وجود بیاوریم ابتدا اون صفات و ویژگی هایی که دوست داریم در فرد مقابل باشد ابتدا در خودمان آنها را ایجاد کنیم.

اگر می خواهیم یک فرد صادق یک فرد خوش قول به زندگی ما بیاید آیا خود ما این ویژگی ها رو داریم؟

آیا خود ما چهارچوب هایی خودمان را رعایت می کنیم؟

اگر می بینید در مواردی همسرتان با شما تفاوت دارد اصلاً نگران نباشید تفاوت زن و مرد همین است که در مواردی با هم تفاوت داشته باشند متفاوت فکر کنند و این عامل باعث می شود تصمیمات بسیار کاملی بگیرند

و همین مکمل بودن است که به زندگی ها لذت می دهد.

اگر می خواهید تمام دنیا را فرش کنید فقط کفش به پا کنید هرگز نیاز به چنین کاری نیست.

خلاصه بحث این که اگر می خواهید همسر عالی داشته باشید ابتدا آن ویژگی ها و صفات را در خودتان ایجاد کنید.

خانمی بود که معیار های زیادی از همسرش نوشته بود معیار های بسیار زیادی که می خواهم خوش قول باشه متعهد باشه می خواهم صادق باشه به زندگی وفادار باشه و من بهش گفتم آیا خودت این ویژگی ها را داری؟

آیا خودت این ها را رعایت می کنی؟

و نکته ی مهم ابتدا این صفات که از همسر آینده خود می خواهی در خودت به وجود بیاور

در مرحله بعد

آن تفاوت های سطحی که بین شما هست را در سازگاری قرار دهید

یعنی اینکه هم من و هم همسرم در نقاطی که ما در آن تفاوت داریم در یک سازگاری درصد شباهت های اخلاقی فکری خود را با هم نزدیک کنیم.

اگر در تصمیم گیری ها مرد یک ساز می زنه و زن یک ساز این به جایی نمی رسه

در این لحظات فکرمان را یکی کنیم و با ترکیب دو اندیشه اندیشه واحد و نیرومندی ایجاد کنیم که در ویدئو های دیگر بیشتر در موردش صحبت خواهم کرد.

مجموعه دل آسمانی نکات بسیار عالی به شما عزیزان ارائه می دهد نوین ترین شیوه های روابط. ما در حال کار کردن بر روی ایجاد روابط موفق هستیم می توانید از تمام مطالب استفاده کنید و روابط خود را بسیار بسیار بهبود ببخشید.

ما اینجا از بهترین و جدیدترین متدها استفاده می کنیم و برای شما عزیزان آرزو می کنم هر کجا هستید در روابط عالی و فوق العاده باشید در پناه حق

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید