کنترل همسر

اگر این نکته را ندانید نخواهید توانست رفتار همسرتان را کنترل کنید.

در تمام روابط، طرفین دارای ویژگی های خوب و بدهستند همه انسان ها هم ویژگی های خوب دارند وهم ویژگی های بد رفتار شما با فرد وآنچه در ذهن شما درمورد آن فرد می گذرد باعث نمایان شدن خوبی ها یا بدی ها می شود حتما مشاهده کرده اید بعضی از افراد درحضور بعضی افراد دیگر رفتار بسیار خوشایند و رابطه ی بسیارعالی دارند اما رابطه ی آنها با افراد دیگر مناسب نیست و رابطه ی خوبی ندارند.و در روابط زناشویی هم به صورت نرمال و آنرمال هستند

علت این رفتار چیست؟

 

علت مهم برای روابط زناشویی

طبق قانون جذب، تمرکز شما بر روی هر چیزی، همان را در زندگی شما بیشتر می کند و شما همان را می بینید اگر به یک حس عالی توجه کنید و تمرکز ذهنتان را بر روی همان حس عالی بگذارید یقینا حس های عالی تری به سراغ شما می آید.

حتما افرادی را می شناسید که دوستانشان آنها را افرادی خوش اخلاق مهربان و شوخ طبع می دانند اما از نظر خانواده بد اخلاق و نامهربان هستند.

علت چیست؟

دوست هر فرد که خوبی ها ونکات مثبت او را دیده همیشه دوستش را درحال خنده وشوخی مشاهده کرده است وتمرکز او تنها بر خوبی های طرف مقابل است مسلم است جز خوبی چیزی از او نمی بیند چراکه در ذهن او همیشه لبخند ومهربانی دوستش مجسم است نه عصبانیت و بد اخلاقی چه بسا آن فرد بسیار بداخلاق است اما نه در حضور کسی که نکات مثبت آن فرد را مورد توجه قرار می دهد.

همواره تمرکز بر روی خوبی ها و نکات مثبت هرکسی ما را با خوبی های فرد مقابل رو به رو می کند اما دیدن نکات منفی و فکر کردن به بدی ها همان را برای شما نمایان می کند.

اگر می خواهید در روابط زناشویی ازهمسر خود خوبی و محبت دریافت کنید تمرکز بر روی خوبی های او بهترین راهکار است روزانه به کارهای خوب همسرتان فکر کنید به عشقی که به شما میدهد، به اینکه همواره شما را ازهمه لحاظ حمایت میکند، به هدیه هایی که از همسرتان دریافت کردید فکرکنید و تا جایی که می‌توانید بر روی نکات مثبت همسرتان تمرکز کنید راهکار بسیار عالی برای بهبود روابط زناشویی، نوشتن نکات مثبت شریک زندگی تان است دفتری بردارید و بنویسید.

در روابط زناشویی خوبی های همسرتان را ببینید و بشمارید رفتار عالی همسرتان را حس کنید  خوشحالی خود را از رفتار های خوب همسرتان بنویسید وتمرکزتان را بر روی خوبی هایش بگذارید خواهید دید که چقدر همسرتان به شما محبت می کند چون شما باذهنتان رابطه ی عالی خواستید.

ذره بین را جای درست قرار دهید

ذره بین زناشویی را جای درست قرار بده

ذره بین ذهن خود را برروی هر مطلبی قرار دهید همان را در زندگی دریافت می کنید این یک قانون است.

زمانی که شما خوبی های طرف مقابل را ببینید همواره رفتار های خوب او راتقویت می کنید وخوبی هایش را بیشتر و وسیعتر می کنید

 

بدی های همسرتان را نادیده بگیرید هرقدر بدی ها را بپوشانید و تمرکز را از روی آنها بردارید رفته رفته نکات منفی کمتر و کوچکتر می شوند تا جایی که کاملا ازبین می روند.

می توانید امتحان کنید و در روابط زناشویی تمام توجه خود را بر روی نکات منفی همسرتان قرار دهید و هر روز درباه ی آن با دیگران صحبت کنید خواهید دید که جه اتفاقی می افتد این کاری است که اکثر افراد انجام می دهند شما در طول روز به چیزهای مختلفی توجه می کنید و این توجه باعث می شود آن چیز در زندگی تان بیشتر و بیشتر دعوت شود پس آگاهانه توجه خود را کنترل کنید

و با تمرکز بر روی نکات مثبت همسرتان و دیدن خوبی هایش روابط خود را بهبود ببخشید.

من پویا شریف از مجموعه دل آسمانی آرزوی روابط عالی برایتان دارم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید